Kontakt

Semenco AB
Brovallavägen 105
261 76 Asmundtorp

0418 490 450 växel

0418 431 852 fax

info@semenco.se

 

Lena Linde
lena.linde@semenco.se
0418 490 452 telefon
0707 122 378 mobil

Morot, lök, spenat, rödbeta, palsternacka och gödsel
 

 

Lars Cedergren
lars.cedergren@semenco.se
0418 490 451 telefon
0707 757 182 mobil

Kål, kålrot, purjolök, selleri, sallat (friland och växthus), kryddor, fiberduk, gödsel och insekt- och fågelnät
 

 

Sara Fredriksson
sara.fredriksson@semenco.se
0418 490 454 telefon
0705 895 199 mobil

Orderhantering, leveranser, fakturering, kund- och leverantörsreskontra
 

  

Jennie Andersson
jennie.andersson@semenco.se
0418 490 455 telefon
0739 824 536 mobil

Inköp, orderhantering och marknadsföring 
 

 

Charlotte Carrwik
charlotte.carrwik@semenco.se
0418 490 453 telefon
0708 670 941 mobil

Tomat, gurka, ekologisk odling, sallat (växthus), pumpa och gödsel
 

 

Lina Engman
lina.engman@semenco.se
0705 689 182 mobil

Groningstester, försök och leveranser